Trener personalny

Trener personalny i wykwalifikowany fizjoterapeuta – znajdziesz go w Studio 1st. Zapraszamy na wspólny trening personalny. To świetna okazja do wypracowania wspaniałej sylwetki oraz podniesienia sprawności i wytrzymałości ciała.

Zadzwoń, a uzyskasz dokładne informacje – 514 714 646

 

Kilka słów o zwyczajach przeciętnego Polaka

Wielu Polaków nie chce i nie lubi ćwiczyć. Wybiera wieczory w fotelu przed komputerem lub telewizorem. W ten sposób mamy w kraju ogromną rzeszę teoretyków sportu, natomiast praktyką mogą poszczycić się nieliczni. Na szczęście jednak ciągle rośnie liczba osób, które odwiedzają kluby fitness i siłownie regularnie, mając na celu poprawę swojej kondycji, jak i wyglądu. W ogólnych trendach daje się jednak zauważyć prawidłowość, że po pewnym czasie można u większości zaważyć spadek motywacji, szczególnie kiedy nie widzi się w w krótkim czasie spektakularnych efektów. Nie wolno wyrzucać wtedy karnetu i rezygnować z ćwiczeń – najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na trening, który specjalnie dla nas poprowadzi trener personalny, znawca zagadnień związanych z ćwiczeniami. Zacznie się on od poznania naszych celów, zarysowania metod ćwiczeń i co ważne – rozpisania diety. Wtedy możemy mieć pewność, że efekty będą zauważalne już niedługo.

Marek Gapiński trener personalny Olsztyn, Tuwima 26 prowadzi trening

Trening personalny, czyli sposób na piękne ciało!

Trening personalny daje nam obecność kogoś, kto pokazuje jak ćwiczyć, w jaki sposób układać swoje ciało, w wyniku czego mięśnie będą maksymalnie wykorzystywane.  Pod czujnym okiem trenera zyskasz pewność, że nie przeciążymy organizmu i nie zrobimy sobie krzywdy. Dodatkowo jest to duża motywacja do ćwiczeń – musimy je wykonywać, ponieważ ćwiczenia zleca nam trener personalny – stojąc obok i zachęcając, np. przez przedstawianie korzyści. Wiele osób uważa, że w taki sposób ćwiczy im się lepiej niż w pojedynkę i na pewno jest w tym wiele prawdy. Treningi personalne są obecnie dostępne praktycznie w każdej dobrej siłowni, dlatego warto z nich korzystać. Zwykle trwają one jedną lub dwie godziny. Podczas tego czasu wykonuje się naprawdę sporą ilość ćwiczeń, bez obijania się, szukania pretekstów do odpoczynku i wymówek.
Jeśli jesteś nastawiony na efekty, a szybko tracisz chęci i motywację do ćwiczeń, to trening personalny  jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Trener Personalny Olsztyn, Studio 1st. Blisko z lokalizacji: Zatorze, Stare Miasto, Likusy, Dajtki, Gutkowo, Centrum. Zapraszamy

Sprawdź ciekawostki tematyczne z USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *